Відбулося чергове засідання Наукового товариства імені Сергія Подолинського17 Грудня 2016р.

Цього разу засідання відбулося сумісно з товариством "Знання" (вул. Велика Васильківська, 57/3, конференц-зал, ауд. 313). Зібрання відбулося у форматі грудневих Руденківських читань за темою: "Микола Руденко - засновник Української гельсінської групи (назустріч 100-річчю з дня народження мислителя, письменника, правозахисника)".

На зібранні виступили:
   Микола Андрійович Горбаль - дисидент, правозахисник. Тема виступу: "Про роль Української гельсінської групи у визвольній боротьбі за незалежність України".
   Раїса Руденко - правозахисниця. Тема виступу: "Про наукову та літературну творчість Миколи Руденка".
   Володимир Максимюк - професор, фізик. Тема виступу: "Гносис і фізика Миколи Руденка".
   Юрій Канигін - професор, економіст. Тема виступу: "Про фізико-математичний доробок Миколи Руденка".
   Юрій Шилов - професор, історик. Тема виступу: "Про архітектурний аспект "Архітектури Всесвіту Миколи Руденка""

Також відбулася презентація монографії Лідії Гринів, професора Львівського університету імені Івана Франка, "Фізична економія: нові моделі сталого розвитку".