26 вересня 2023 р. Нові горизонти співпраці: зустріч кафедри бізнес-економіки КНЕУ імені Вадима Гетьмана і Інституту підприємництва Варшавської школи економіки30 Вересня 2023р.

26.09.2023 р. відбулась онлайн зустріч представників кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені вадима Гетьмана з визначною особистістю наукового світу - проф. Ханною Годлевською-Майковською, директором Інституту підприємництва Варшавської школи економіки.

На порядку денному зустрічі:
✅ обговорення співпраці в сфері науки;
✅ удосконалення освітніх програм;
✅ колаборація зі здобувачами.

Взяли участь у заході гаранти та члени проєктних груп освітніх програм:

ОП "Бізнес-економіка" - Катерина Степанівна Бойченко;
ОП "Інноваційне підприємництво і цифрове лідерство" - Людмила Анатоліївна Петренко;
ОП "Економіка агробізнесу та агротрейдинг" - Олександр Юрійович Старіков;
ОП "Економіка підприємства" - Артем Іванович Дмитренко;
ОП "Підприємництво і бізнес-технології" - Валентина Юріївна Вострякова;
ОП "Бізнес-економіка і дата-аналітика" - Наталія Валентинівна Шевчук.

Варшавська школа економіки є стратегічним партнером нашого Університету, і ми високо цінуємо можливість співпраці та обміну досвідом.

Висловлюємо щиру подяку проф. Ханні Годлевській-Майковській за участь у зустрічі. Маємо надію на довготривалу та плідну співпрацю! 🤝