12 жовтня 2021 року відбулась відкрита лекція на тему "ТЕХНОЛОГІЯ СТВОРЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА (ВЛАСНОЇ СПРАВИ)"13 Жовтня 2021р.

12 жовтня 2021 року відбулась відкрита лекція доцента кафедри бізнес-економіки та підприємництва – Теплюк Марії Анатоліївни – на тему "ТЕХНОЛОГІЯ  СТВОРЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА (ВЛАСНОЇ СПРАВИ)" в рамках вивчення дисципліни «Підприємництво».

Під час проведення лекції Теплюк М.А. проявивла вміння зацікавити студентів , лекціябула проведенана високому методичному рівні із залученням сучасних технічних засобів .

Присутні на лекції студенти та викладачі високо оцінили рівень проведеного заняття за змістовністю, інформативністю, логічністю, доказовістю та дохідливістю викладу матеріалу. Дякуємо Марії Анатоліївні за цікаве розкриття теми.