Факультет економiки та управлiння

Викладачі кафедри політичної економії пройшли стажування в європейських університетах05 Квітня 2017р.

Викладачі кафедри політичної економії факультету економіки та управління КНЕУ імені Вадима Гетьмана д.е.н., проф. Кириленко В.І., к.е.н., доц. Котенок А.Г., к.е.н., доц. Кулага І.В., к.е.н., доц. Михайлюк М.А., к.е.н., доц. Ткаченко О.В., к.е.н., доц. Хохич Д.Г. за сприяння Академічного співтовариства Михайла Балудянського (м. Кошице, Словаччина) взяли участь у міжнародній програмі наукового стажування «Інновації у вищій освіті: світові тенденції та регіональний досвід» (Україна — Словаччина — Угорщина — Австрія), яка відбулась у європейських університетах 27 березня — 1 квітня 2017 року.

Під час стажування викладачі  ознайомилися з інноваційними підходами в навчальному процесі у європейських університетах: 

  • Університеті Павла Йозефа Шафарика (м. Кошице, Словаччина),
  • Технічному університеті (м. Кошице, Словаччина),
  • Державному Університеті Коменського (м. Братислава, Словаччина),
  • Мішкольцькому університеті (м. Мішкольц, Угорщина), 
  • Віденському університеті (м. Відень, Австрія).

Учасники програми також відвідали семінари та прослухали доповіді представників академічних кіл Словаччини й обмінялися досвідом та налагодили професійні контакти з іншими учасниками стажування з України та Грузії, визначити пріоритетні напрями і форми наукового співробітництва з зарубіжними університетами.