7 березня 2017 року відбулися лекція та практикум на тему «Життєвий цикл компанії» за участю Вікторії Кучерчук13 Березня 2017р.

7 березня 2017 року рамках вивчення курсу «Організаційний розвиток підприємства» для студентів 4-го курсу факультету економіки та управління, відбулися лекція та практикум на тему «Життєвий цикл компанії»  за участю Вікторії Кучерчук.

Вікторія Кучерчукє сертифікований консультант по фазах 0, 1, 2, 3 Adizes Institute (USA), бізнес-тренером з 1999 року, сертифікований коуч за напрямками «Коучинг і розвиток лідерства» (сертифікація компанії Inner Power International, США, 2002 і студії розвитку «Вектор», Україна, 2007-2008).

Студентами отримано багато емоційних вражень, корисних знань і мудрих настанов від справжнього Майстра Методології І.Адізеса.

Щиро дякуємо Вікторії Кучерчук за неймовірно цікаві лекцію і практикум, та дуже ради бачити Вас знов!