17 квітня 2018 року відбулась лекція Юлії Смелої – івент-діректора Startup.Network22 Квітня 2018р.

Startup.Network. це інвестиційна платформа для учасників венчурного ринку - стартапів, приватних інвесторів і професійних консультантів. Підприємцям Startup.Network допомагає швидко знайти перші інвестиції для своїх проектів, інвесторам - ефективно вкласти гроші, а професійним консультантам - заробити на цьому процесі.

Сьогодні Startup.Network співпрацює з великою кількістю потенційних інвесторів, бізнес-ангелів, венчурних і seed-фондів, а в базі даних Інвестиційної платформи знаходиться понад 7 тисяч перспективних інвестиційно-привабливих проектів з різних галузей економіки країн СНД, Європи та Америки. Інвесторам Startup.Network надає доступ до бази інвестиційних проектів, яка кожен день поповнюється новими стартапами з усіх галузей економіки.
Молодим підприємцям Startup.Network допомагає вирішити дві основні проблеми - залучення коштів на розвиток стартапів, або вже діючого бізнесу, і поповнення команди професіоналами, які готові працювати за частку в майбутньої компанії.
Спеціально для молодих підприємців, а також з метою відбору найбільш цікавих інвестиційно-привабливих проектів Startup.Network щомісяця проводить «Битву стартапів».
А для підтримки студентського підприємництва Інвестиційна платформа Startup.Network проводить «Битву університетських стартапів».

Лекція була присвячена практичним аспектам створення pitch-deck (презентації) стартапу для потенційних інвесторів і партерів. Під час зустрічі, Юлія розповіла про основні етапи реалізації інвестиційного проекту, розкрила вимоги до pitch-deck стартапу, звернувши увагу аудиторії на фішки та особливості створення ефективної презентації бізнес-ідеї.
Дякуємо Юлії за цікаву і практичну інформацію та чекаємо на нову зустріч!