12 квітня 2018 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»18 Квітня 2018р.

12 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг».

На конкурс надійшло 119 робіт з різних міст та закладів вищої освіти України, 29 з яких було відібрано галузевою конкурсною комісією для подальшого захисту у ІІ турі науково-практичної конференції.

За результатами конкурсу, диплом ІІІ ступеня отримали студентки Коваленко Анна та Регент Світлана з конкурсною роботою «Вдосконалення маркетингової стратегії ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат». Науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Швиданенко Генефи Олександрівни.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових звершень та професійного зростання!