29-30 березня 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»13 Квітня 2018р.

29-30 березня 2018 року на базі Одеського національного політехнічного університету проходив Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

На конкурс дипломних робіт освітнього рівня магістр було надіслано 104 роботи з 39 вищих навчальних закладів та з 20 міст України. Журі у кількості 23 осіб склалося з представників 15 ВНЗ України.

За результатами конкурсу дипломних робіт диплом І ступеня отримав Рєпін Кирило Сергійович з роботою “Впровадження концепції бережливого виробництва на ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування” під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Шергіної Лідії Антонівни.

Вітаємо переможця та його наукового керівника і бажаємо подальших наукових і творчих досягнень!