22 лютого та 1 березня 2017 року кафедра економіки підприємств провела заняття в Школі економіки та управління12 Березня 2018р.

22 лютого та 1 березня 2017 року представники кафедри економіки підприємств - доц. Кужель М.Ю., доц. Кузьменко О.М., доц. Мельникова О.А. та доц. Швидка О.П. проводили заняття для майбутніх економістів в Школі економіки та управління.

Почалися заняття із знайомства з Віртономікою – захоплюючою бізнес-симуляцією для любителів масштабних і розумних стратегій. Учні школи змогли зареєструватися в грі та почати власний віртуальний бізнес.

Також під час занять, використовуючі активні методи навчання, учні ознайомилися із ключовими економічними категоріями, з особливостями створення і функціонування підприємства та обговорили основні тенденції розвитку сучасного суспільства, зокрема економіки.

На останньому занятті, учні презентували майже справжнє дерево, яке, умовно являє собою бізнес і охоплює таки ключові сфери – як ресурси, стратегію та результати діяльності. Цікаво і весело було всім – і студентам і викладачам :). Чекаємо на продовження наступного року!