15 листопада 2017 року відбулось урочисте нагородження викладачів кафедри економіки підприємств почесними грамотами21 Листопада 2017р.

Вітаємо викладачів кафедри економіки підприємств: проф. Швиданенко Г. О., проф. Рєпіну І. М; проф. Олексюка О.І., доц. Бойченко К. С., доц. Кузьменко О.М., доц. Литюгу Ю. В., доц. Лаврененко В. В., доц. Чухраєву Н. М., доц. Швидку О. П. доц. Шевчук Н. В. та доц. Шергіну Л. А. із урочистим нагородженням почесними грамотами за високий рівень підготовки та організацію участі студентів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2017 році.

Бажаємо їм подальшого натхнення у співпраці зі студентами та подальших успіхів у конкурсах студентських наукових робіт!