Факультет економiки та управлiння

Економіка підприємства (спец. 051)

Освітньо-професійна програма (БАКАЛАВР)

Економіка підприємства

Спеціальність 051 "Економіка"

 

 


 

За освітньою програмою «Економіка підприємства» здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для провідних українських і зарубіжних компаній, органів державного управління, вищих навчальних закладів, дослідницьких, аналітичних та експертних центрів. 

Якщо ти самостійна та відповідальна людина, вмієш  рахувати гроші та завтра плануєш стати акулою бізнесу  - освіта за спеціалізацією «Економіка підприємства» стане запорукою твого успіху!

На факультеті економіки та управління для потенційних абітурієнтів  започатковано «Школу економіки та управління». Старшокласники мають можливість отримати нові знання та дізнатися більше про спеціалізацію «Економіка підприємства»  пройшовши однойменний модуль у ШЕУ.

 


 

Паспорт освітньо-професійної програми

Ступінь 

бакалавр економіки

Форми навчання

денна / заочна / дистанційна

Тривалість підготовки / обсяг програми

4 роки / 240 кредитів ЕКТС

Мова викладання

українська / англійська (3-4 курс)

 


 

 

Відмінності навчання на освітньо-професійній програмі «Економіка підприємства»

 

  • універсальність – широкі можливості працевлаштування в будь-якій сфері де потрібні економічні знання
  • затребуваність - високий попит на ринку праці
  • дохідність - високий рівень заробітної плати
  • перспективність – можливість  в майбутньому заснувати власну компанію й управляти нею

 

 

Навички, які отримує випускник

 

Особи, що навчаються за спеціальністю «Економіка підприємства», набувають знання, навички та професійні компетенції  для виконання всіх видів економічних робіт: бізнес-моделювання, організації операційної діяльності та внутрішньогосподарських виробничих відносин, бюджетування та контролінгу результативності діяльності суб’єкта господарювання,  консультування з економічних питань, викладання економіки в закладах освіти.  


 

 

Сфери працевлаштування випускників програми

 

Випускники програми здатні виконувати професійну роботу в різних лінійних і функціональних підрозділах підприємств усіх форм власності та організаційно-правових форм.

Компанії, в яких працюють випускники спеціальності: Metinvest,  Фоззи Групп, Київстар, МТС Україна, DeloitteTouche, Ernst& Young, KPMG, Оболонь, CarlsbergУкраїна, Roshen, Міронівський хлібопродукт, Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни), Український папір, Metro Cash & Carry Україна, Мотор Січ, Укртелеком,  Баядера Холдинг, KraftFoodsУкраїна, Дарниця, Нова Пошта, Coca-ColaУкраїна,  Розетка, Фармак, Бель Шостка Україна та в багатьох інших.  


 

Детальний опис освітньої програми на першому (бакалаврському) рівні "Економіка підприємства" (спеціальність 051 "Економіка")

 

 

  

Остання редакція: 25.01.23