Факультет економiки та управлiння

Випускники програми

 

Наталія Горшкова

Випускник 1999 року.

Директор Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Кандидат економічних наук.

Останні проекти:

«Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки»

«Україна: перспективи розвитку. Консенсус прогноз»

 

Інна Ремізова

Випускник 2003 року.

консультант Департаменту фінансів, інновацій та конкуренції Світового банку, м. Вашингтон.

Кандидат економічних наук.

Працювала заступником начальника відділу прогнозування монетарних показників, показників інфляції та платіжного балансу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Сторінка Facebook: Inna  Remizova

Останні проекти:

Stewart, Fiona Elizabeth; Despalins, Romain; Remizova, Inna. 2017. Pension funds, capital markets, and the power of diversification (English). Washington, D.C. : World Bank Group.

 

 

Василь Гацько

Випускник 2004 року.

Голова політичної партії «Демократичний альянс».

Працював у Національному інституті стратегічних досліджень.

Сторінка Facebook: Василь Гацько

Останні проекти:

«Країна, якій вдалося. Програма політичної партії «ДемАльянс»

 

Анжеліка Іванова

Випускник 2015 року.

Державний експерт експертної групи з європейської інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства фінансів України

Працювала помічником-консультантом народного депутата України при Комітеті ВРУ з питань бюджету, координатором проекту в Українському жіночому фонді.

Сторінка Facebook: Anzhelika Ivanova

Останні проекти:

Доопрацювання у другому читанні нової редакції Закону України «Про рахункову палату» у частині адаптації до європейського законодавства та реформування процедури добору її складу.

Проект Закону України «Про молодь»

 

Ольга Криворучко

Випускник 2015 року.

Помічник Віце-спікера Верховної Ради України О.Сироїд.

Працювала помічником Першого заступника Міністра освіти і науки України І.Совсун, головним спеціалістом Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат Міністерства фінансів України.

Сторінка Facebook: Ольга Криворучко

Останні проекти:

Участь у імплементації Закону України «Про вищу освіту».

Участь у розробці проекту Закону України «Про освіту».

Автор проекту Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат»

 

Валерій Лось

Випускник 2015 року.

Спеціаліст сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області.

Працював у відділі економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області.

Сторінка Facebook: Valerii Los

Останні проекти:

Здійснює впровадження реформи децентралізації та залучення позабюджетних коштів та інвестицій.

Організатор створення Красилівської міської та Антонінської селищної громад.

Розробник проектів «Реконструкція нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр з добудовою в м. Красилові Хмельницької області»() та «Спортивний комплекс Красилівської районної ДЮСШ – капітальний ремонт»

 

 

Альона Жужа

Випускник 2017 року.

Аналітик Секретаріату Постійної робочої групи Міністерства охорони здоров'я України з питань закупівель.

Працювала маркетологом в Українському державному центрі міжнародної освіти МОН України, аналітиком в компанії ProConsulting. Стажувалася у Комітеті з податкової та митної політики ВРУ.

Сторінка Facebook: Alyona  Zhuzha

Останні проекти:

1) Долучена до розробки Постанови КМУ від 28.03.2018 р. № 278 "Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”.

2) «Анализ рынка частных школ г. Одессы. 2017 год»

 

Владислав Ярох

Випускник 2018 року

Помічник-консультант депутата Київської міської ради, члена Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку В.Левіна.

Працював в Академії фінансового управління. Приймав участь у підвищенні кваліфікації від міжнародного консорціуму Evans Incorporated.

Сторінка Facebook: Владислав Ярох

Останні проекти:

З 2016 року є співрозробником проектів рішень Київської міської ради від депутата В.Левіна (Депутатська фракція «Солідарність»).

Одне з них - рішення Київської міської ради «Про організаційно-правові заходи, спрямовані на удосконалення та розвиток механізмів застосування іменної багатофункціональної електронної пластикової картки "Картка киянина"»

 

 

Остання редакція: 29.05.18