Факультет економiки та управлiння

МП "Менеджмент підприємницької діяльності"

Місія програми: готувати фахівців високого професійного рівня, здатних реалізовувати підприємницькі здібності, ефективно управляти бізнес-процесами компаній та забезпечувати зростання їх ринкової вартості у динамічному конкурентному середовищі.

Випускники магістерської програми здобувають сучасні ґрунтовні знання з організації та адміністрування підприємницької діяльності. За допомогою інтерактивних методик навчання отримують практичні навички з бізнес-інжинірингу, бенчмаркінгу, інноваційного розвитку, бізнес-діагностики, управління бізнес-процесами, економічної безпеки бізнесу, контролінгу, управління ресурсами, інвестиційним портфелем та вартістю бізнесу. Вони здатні обіймати керівні посади в підприємницьких структурах.

Компанії, в яких працюють випускники: «DeloitteToucheTohmatsuLimited», «Ernst&Young», «KPMG», «Оболонь», «CarlsbergУкраїна», «Roshen», «Миронівський хлібопродукт», «Київстар», «МТС Україна», «MetroCash&CarryУкраїна», «Мотор Січ», «Укртелеком», «Баядера Холдинг», «KraftFoodsУкраїна», «Дарниця», «Нова Пошта», «Кока-Кола Беверіджиз Україна», «Бель Шостка Україна» та багатьох інших.

Досвідчені викладачі кафедри економіки та підприємництва та університету, а також ТОР-менеджери і провідні фахівці-практики відомих українських та міжнародних компаній у форматі тренінг-курсів навчать не тільки швидко приймати обґрунтовані підприємницькі рішення, розвивати лідерські якості та ефективні партнерські комунікаційні а й, виходячи за межі стандартних процедур, генерувати цінні підприємницькі ідеї для власних start-up, обирати ефективні бізнес-стратегії та оцінювати їх результативність на основі фінансово-економічних та соціальних прогнозів.

Керівник програми - Рєпіна Інна Миколаївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки та підприємництва

 

 


Паспорт магістерської програми "Менеджмент підприємницької діяльності"

Галузь знань: 07 "Управління та адміністрування"

Спеціальність: 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Спеціалізація: "Підприємництво"

Освітній ступінь: магістр

Форми навчання: очна, заочна

Термін навчання: 1 рік 6 місяців (очна), 1 рік 8 місяців (заочна)

Випускова кафедра: кафедра економіки та підприємництва факультету економіки та управління ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана"


Випускники програми "Менеджмент підприємницької діяльності" отримують разом з дипломом магістра у разі успішного опанування курсу сертифікат: компанії IBM

  

Детальніше про англомовну магістерську програму "Менеджмент підприємницької діяльності" (українською)

More about the English Master's Program "Management of Enterpreneural Activity" (in English)

 

Cписок захищених дипломних робіт

Остання редакція: 30.06.18