Результати І туру Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації на отримання освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з дисципліни «Історія України» 10-12 березня 2020 року14 Березня 2020р.

У період з 10 по 12 березня 2020 року відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» для професійної орієнтації вступників  на основі повної загальної середньої освіти на отримання освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з дисципліни «Історія України», організованої кафедрою національної економіки та публічного управління.

І тур Олімпіади проведено у формі дистанційного виконання тестових завдань. Усі учасники, які за результатами оцінювання їх робіт отримали 75 і вище балів, запрошуються до участі у ІІ турі Олімпіади.

Результати І туру Олімпіади предтавлено у звіті.

ІІ тур Олімпіади відбудеться 10 квітня 2020 року об 11.45 в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»  за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 257.

Звертаємо Вашу увагу, що дата або форма проведення ІІ туру Олімпіади може бути змінена залежно від подальших рішень Кабінету Міністрів України щодо запровадження обмежувальних заходів та запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19, про що буде повідомлено Вам додатково до 03 квітня 2020 року.

Під час ІІ туру Олімпіади учасникам потрібно буде виконати 10 тестових завдань та написати короткі власні судження за одним із наведених нижче питань (питання буде обрано перед початком виконання завдань кожним учасником випадковим методом):

1. Яким чином адміністративне господарювання в СРСР вплинуло на систему державного управління в Україні після здобуття незалежності?
  2. Чи справедливо визначати неефективність системи державного управління як одну з провідних причин програшу Української Революції 1917-1921 рр.?
  3. Політика "Перебудови" М.С. Горбачова: причини та наслідки для незалежності України.
  4. Трудова еміграція українців у ХХ столітті: основні хвилі, причини та наслідки.
  5. Яким чином неформальні організації вплинули на здобуття незалежності України?
  6. Яким чином змінилась роль громадянина в управлінні державою за роки незалежності України?

Тривалість виконання завдань ІІ туру – 1 астрономічна година. Після завершення ІІ туру учасникам та гостям пропонуються такі заходи:

• ознайомча екскурсія по університету та Києву;
  • знайомство з викладачами та гарантами освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування»;
  • спілкування з лідерами студентського самоврядування.
  • майстер-клас «Лідерство у публічному управлінні»;

Дякуємо усім за участь в Олімпіаді та бажаємо успіхів у здобутті вищої освіти!