Факультет економiки та управлiння

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»28 Лютого 2019р.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» проведено кафедрою національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Організаційний комітет, що здійснював організацію І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» працював у складі:

Малий І.Й. – д.е.н., професор, завідувач кафедри національної економіки та публічного управління

Ємельяненко Л.М. – д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри національної економіки та публічного управління

Радіонова І.Ф. – д.е.н., професор кафедри національної економіки та публічного управління

Куценко Т.Ф. – к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління

Федірко Н.В. – к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління

Олімпіаду проведено у формі письмової роботи, що складається з трьох питань аналітичного, управлінського та експертного спрямування. Загальний бал за виконання завдань визначено у обсязі 100.

До участі у олімпіаді залучено 12 студентів IVкурсу бакалаврського рівня підготовки спеціалізації «Менеджмент державних установ» фахову підготовку за якими забезпечує кафедра національної економіки та публічного управління.

Результати оцінювання участі студентів у І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» представлено у Додатку 1.

За результатами участі в олімпіаді четверо студентів, які отримали оцінку «70 балів і вище», рекомендуються до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а саме:

  1. Паращенюк Олександра Ігорівна – студентка IV курсу спеціалізації «Менеджмент державних установ»;
  2. Кравченко Марія Олександрівна – студентка IV курсу спеціалізації «Менеджмент державних установ»;
  3. Лук’янова Вікторія Олександрівна – студентка IV курсу спеціалізації «Менеджмент державних установ».

 

Студенти які посіли призові місця, нагороджені похвальними грамотами за участь у олімпіаді.