Факультет економiки та управлiння

Оголошення про студентську наукову конференцію «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ»13 Березня 2014р.

 

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Наукове студентське товариство ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»

 

Запрошують взяти участь у роботі 81-ої  студентської наукової конференції «Соціально-економічний розвиток України на початку ХХІ століття», яка відбудеться у травні 2014 року з метою широкого залучення студентів до науково-дослідної роботи та підвищення рівня її результативності. 

 

Секція «Прогнозування та державне регулювання економіки», яка організовується кафедрою макроекономіки та державного управління під керівництвом д.е.н., професора Радіонової Ірини Федорівни, передбачає роботу за наступними тематичними напрямками:

 

  • Державне антикризове управління економікою України: національний, регіональний, муніципальний рівень.
  • Методологія макроекономічного аналізу нестабільності національної економіки.

 

Для участі у роботі конференції необхідно до 26 березня 2014 року подати до організаційного комітету секції заявку на участь за зраком, що додається нижче, із визначеною студентом та погодженою науковим керівником темою виступу. Доповіді студентів будуть розміщені на сайті КНЕУ в розділі «Студентська наука» кафедри макроекономіки та державного управління, а найкращі з них рекомендуються до друку в наукових збірниках.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Заявка на участь у 81-ій студентській науковій конференції «Соціально-економічний розвиток України на початку ХХІ століття».

 

Вимоги до оформлення тез доповідей

 

Текст доповідей на конференції готується українською мовою (до 3-х сторінок) та  подається:

  • у роздрукованій формі (1 екземпляр, завірений підписами студента та наукового керівника) на кафедру макроекономіки та державного управління;
  • у електронній формі (разом із супровідною презентацією та заявкою) на e-mail konf_makro@ukr.net із зазначеннямтеми Студ_конф; назва файлів – англійськими літерами відповідно до прізвища студента (наприклад, Ivanov.doc).

Набір тексту виконується у редакторі Microsoft Word 2003, шрифтом Times New Roman, розмір кегля – 14, міжстроковий інтервал – 1,5, розміри абзацу – 10 мм, поля – 20 мм, номер сторінки – по центру сторінки під текстом. При наборі формул використовується редактор формул Microsoft Equation, вмонтований в Microsoft Word.

Праворуч від середини аркуша друкуються прізвище та ініціали автора, в дужках факультет і курс. Наприклад: Іванов А.І., (Факультет економіки та управління, ІІІ курс). Для студентів магістратури замість курсу вказується «магістрант». Нижче, через 1 інтервал, по центру аркуша друкується назва тез великими літерами (14, жирний). Між назвою тез та текстом – відстань 1 інтервал. Після тексту доповіді через 1 інтервал вказується література, яка використовувалась при її написанні. Приклад оформлення тез додається.

 

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

 

При викладенні матеріалу рекомендується дотримуватися такої структури: актуальність, постановка проблеми, виклад результатів дослідження, висновки, література

До друку у науковому збірнику тез доповідей за результатами конференції можуть бути рекомендовані не більше 3-х публікацій від секції. Тези доповідей, відібрані для публікації, подаються до наукового відділу керівником секції. До них додаються рецензія наукового керівника, витяг з протоколу засідання кафедри, а також відомості про автора (повністю прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, домашня та електронна адреса).

 

УВАГА! Студентам, які вчасно не подали заявку на участь та/або тези доповіді на конференції, або подали їх без дотримання вимог, буде відмовлено участь у конференції.

 

Критерії та шкала оцінювання доповідей на конференції

 

п/п

Критерії оцінки

   Шкала   оцінювання

1

Ступінь наукової обґрунтованості доповіді (розкриття актуальності, узагальнення альтернативних підходів щодо вирішення досліджуваної проблеми, аргументованість  висновків, пропозицій та результатів).

0-30 балів

2

Інноваційність та практична цінність доповіді (наявність та обґрунтованість самостійних розробок або пропозицій, ступінь їх теоретичної значущості та доцільності використання в реальній управлінській практиці).

0- 40 балів

3

Якість презентації доповіді та відповідей на запитання комісії.

0- 30 балів

 

РАЗОМ

100

 

Організаційний комітет секції

  1. Заступник завідувача кафедри макроекономіки та державного управління, д.е.н. Емельяненко Лариса Михайлівна.
  2. Доцент, к.е.н. Жданов Володимир Ігорович.
  3. Доцент, к.е.н. Федірко Наталія Вікторівна.
  4. Асистент, к.е.н. Сіра Інна Василівна.
  5. Голова САР ФЕтаУ Іванова Анжеліка Володимирівна.
  6. Голова САР КНЕУ Криворучко Ольга Олександрівна.