Факультет економiки та управлiння

Про результати проведення Міжнародної науково-практичної конференції "Стратегія підприємства: зміна парадигми управління та інноваційні рішення для бізнесу"27 Листопада 2013р.

14-15 листопада 2013 року за ініціативою кафедри стратегії підприємств відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Стратегія підприємства: зміна парадигми управління та інноваційні рішення для бізнеса".

На пленарному засіданні виступили провідні вітчизняні та відомі зарубіжні екперти з питань розвитку сучасної економіки, зокрема:

Лук’яненко Дмитро Григорович, доктор екон. наук, професор, перший проректор з науково-педагогічної та наукової діяльності  ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» з доповіддю "Наукові парки в розвитку стратегічного партнерства науки, бізнесу та освіти"

Чужиков Віктор Іванович, доктор екон. наук, професор, завідувач кафедри європейської інтеграції  ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», Jean Monnet Chair з доповіддю "Стратегія ЄС «Європа 2020». Моделювання третьої промислової революції"

Dr Gudrun Rumpf  (Гудрун Румпф), Project Director, InfoCom & Consulting Services, INTRASOFT International (Luxembourg) з доповіддю "Horizon 2020 the new EU Framework Programme for Research and Innovation 2014-2020 - opportunities for Ukraine in excellent science, industrial leadership, and meeting societal challenges"

Вперше була організована пряма трансляція пленарного засідання в Інтернет (ознайомитись з записом).

Також програмою конференції було передбачено та проведено:

− обговорення результатів досліджень учасників конференцій у чотирьох тематичних секціях (ознайомитись з тезами);

− засідання круглого столу на тему «Інновації, освіта, бізнес: тренди та виклики» з включенням он-лайн колег з Університету Торонто (Канада) з прямою трансляцією в Інтернет (переглянути запис)

− два майстер-класи від провідних представників освітньої та бізнес-спільнот (ознайомитись з матеріалами); 

− навчальний семінар-тренінг «Управління бізнес-процесами підприємства в бізнес-симуляції «SIGAM-MARKET» з консолідацією ключових показників в «1С:УНФ» з можливостю отримання його учасниками сертифікату Навчально-тренінгового центру економіки та управілння підприємствм КНЕУ та компанії «Інтегра».

Всього у конференції взяли участь 187 осіб (з них 6 – поза програмою конференції, 18 – зарубіжні учасники), які представляють 87 освітніх та наукових організацій, підприємств та органів державного управління з 8 країн світу (Україна, Росія, Білорусь, Латвія, Польща, Люксембург, Канада, Італія). Вітчизняні учасники конференції (169 осіб) представляли 15 областей України та АР Крим.

Учасники конференції ухвалили резолюцію. Матеріали конференції опубліковано у збірнику.