Факультет економiки та управлiння

Про пілотний проект співпраці кафедри Економічної теорії та компанії Innoware14 Квітня 2021р.

Практичне, сучасне та корисне навчання в університеті? Таке можливо? Так, звичайно! І це не просто трендове запитання. Вже на початку цього року на програмі «Економічна аналітика» (магістри) був реалізований пілотний проект колаборації бізнесу та університету, а саме компанії Innoware та кафедри Економічної теорії КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Innoware – визнаний експерт на ринку консалтингових послуг у галузі впровадження ERP та СRM систем і хмарних рішень, Золотий ERP-партнер Microsoft, у портфелі якого локальний та міжнародний досвід впровадження більше 300 проектів у різних галузях економіки. У свою чергу, кафедра економічної теорії – одна з провідних кафедр університету, пріоритетними цілями якої є, в тому числі, розвиток співпраці зі стейкхолдерами, поєднання теоретичного та практичного навчання, адаптація навчальних дисциплін до вимог сучасного ринку праці.

Курс-стажування від Innoware був органічно «вплетений» у навчальний процес. Представники компанії упродовж 1,5 місяців роботи не лише ознайомили студентів із функціональними можливостями Microsoft Dynamics 365 Business Central (сучасна комплексна ERP система для управління середніми та великими компаніями від Microsoft), але й запропонували для аналізу та відпрацювання навичок роботи в системі практичні кейси, індивідуальні та командні завдання. Просвітницька функція, ознайомлення молодих спеціалістів із реальним бізнес кейсами, знайомство з технологіями Microsoft – така ж важлива мета для компанії Innoware, як і надання якісних послуг клієнтам і реалізація проектів з впровадження ERP систем.

Завдяки проекту студенти змогли зрозуміти, які навички та здібності необхідно розвивати, щоб стати успішними після випуску з ВУЗу та як застосовувати отримані знання в університеті у розвитку кар’єри консультанта з впровадження ERP.

Враження, якими з нами поділилися студенти після участі у проекті:

  • Мені сподобались наші практичні заняття, завжди була можливість відповісти, задати питання. Взаємодія з кураторами — ТОП.
  • Позитивні та життєрадісні обличчя наставників і вправи в режимі онлайн
  • Найбільше вразило те, що в разі якоїсь проблеми, допомагають розібратися одразу, а не дають стандартну відповідь "прочитаєте самі" чи "знайдете інформацію в джерелах"

Перший досвід виявився вдалим і попереду нас чекають нові спільні проекти!