Факультет економiки та управлiння

27.02.24 о 10.00 відбувся майстер-клас Вадима Задорожного на тему: «Організаційний дизайн як передумова успішної реалізації стратегії. Методологія Gainegement».27 Лютого 2024р.

27.02.24 о 10.00 відбувся  майстер-клас Вадима Задорожного на тему: «Організаційний дизайн як передумова успішної реалізації стратегії. Методологія Gainegement».

Вадим Задорожний є керуючим партнером консалтингової агенції OD&D , консультантом, організаційним дизайнером,  аспірантом кафедри менедмжменту

Зустріч проходила в рамках проєкту «Практикум від професіоналів» кафедри менеджменту для здобувачів  магістерської програми: «Менеджмент проєктів і консалтинг»в рамках вивчення дисципліни «Організаційний дизайн та операційна досконалість бізнесу».

В процесі спільної роботи було детально розглянуто сучасну модель огранізаційного дизайну, розроблену командою консалтингової агенції, яка успішно впроваджується вже більше 5-ти років на ринку України для вибудовування організаційної архітектури сучасних компаній, їх сталого розвитку та досягнення успіху.

Аналіз успішних кейсів від українських компаній дав змогу слухачам не тільки зрозуміти зміст підходу в дизайнуванні - Gainegement, а й задуматись про глибинні сенси в вибубовуванні дизайну бізнесу, його місійній ролі та постіному прагненні досконалості.

Велика вдячність за співпрацю та залученість!