20 лютого 2024 року відбулась зустріч студентів кафедри менеджменту із професоркою Економічного університету в Катовіце Євою Дзівок на тему: “Climate Risk in Modern Business”.21 Лютого 2024р.

20 лютого  відбувся цікавйи захід  - зустріч із професоркою Економічного університету в Катовіце  Євою Дзівок на тему:  “Climate Risk in Modern Business”. Єва Дзівок , яка є експерткою в оцінці екологічних ризиків,  докторкою філософії, завідувачкою
 кафедри прикладної математики фінансового факультету, директоркою магістерської програми «Кількісні методи управління активами та ризиками» ARIMA, поділилась зі слухачами результатами проведених досліджень в галузі потенційних екологічних ризиків, інструментів їх оцінювання та механізмів впливу.
 Зустріч проходила в рамках проєкту кафедри менеджменту: «Практикум від професіоналів», ініційованого для здобувачів  магістерських програм: «Менеджмент проєктів і консалтинг», «Менеджмент бізнес-організацій», «Бізнес-адміністрування (універсальна)». До зустрічі були запрошені бакалаври ОП «Менеджмент бізнес-організацій», зацікавлені у даній проблематиці, розвиваючи її у власних дослідженнях.

Спілкування відбувалось англійською мовою, що стало також ще одним кроком до удосконалення компетенцій спілкування діловою англійською для усіх учасників заходу. Вдячність професору кафедри Людмилі Батенко за організацію і модерування даного заходу!