16 жовтня пройшла зустріч з Ганною Хитрик "Емоційна компетентність лідерів"17 Жовтня 2023р.

16 жовтня до здубачів-магістрів кафедри програм "Менеджмент проєктів і консалтинг" та ""Менеджмент бізнес-організацій" на заняття з "Організаційної поведінки" завітала гест-спікерка Ганна Хитрик з темою "Емоційна компетентність лідерів".

ГАННА ХИТРИК, експертка з управління потенціалом команд та розвитку особистих компетенцій. HRD компанії фінтех ринку під NDA. Авторка тренінгових програм управлінського розвитку та публікацій щодо управління людським капіталом. Запрошена спікерка в kmbs. Партнерка Consult Business Partner у створенні програм для HR. Має досвід роботи в менеджменті 18 років, в HR понад 10 років на керівних позиціях.

Обговорювали питання лідерства та емоційного зростання лідерів бізнесу, самоусвідомлення та особистісного розвитку. Багато цікавих ідей та прикладів, питань та відповідей, думок та відгуків зробили зустріч насиченою та корисною для усіх учасників.