Результати віртуального академічного обміну між КНЕУ та бізнес-школою The ICFAI University Dehradun, Uttarakhand, Республіка Індія08 Березня 2024р.

Відповідно до угоди про Програму віртуального академічного обміну між ICFAI Business School, The ICFAI University Dehradun, Uttarakhand, India і факультетом економіки та менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у грудні-лютому поточного навчального року доценти кафедри менеджменту Денис Ліфінцев і Єлєна Прохорова, кафедри бізнес-економіки і підприємництва Ольга Малярчук, кафедри фінансів імені Віктора Федосова Ганна Котіна і Марина Степура провели курс лекцій для студентів бізнес-школи. З березня очікуємо на лекції індійських колег для студентів КНЕУ.