Факультет економiки та управлiння

Науково-практична конференція «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент»08 Листопада 2019р.

В рамках Міжнародного тижня якості, в КНЕУ відбулася науково-практична конференція «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент».

Один з актуальних напрямів конференції – це підготовка сучасних фахівців з менеджменту та освітні можливості для формування практичних компетенцій здобувачів вищої освіти в Україні: стан, проблеми, перспективи.

Від кафедри менеджменту на конференції виступив к.е.н., професор Соболь Сергій Миколайович, який розповів про сучасний стан та проблеми якості підготовки фахівців з менеджменту в КНЕУ; ознайомив учасників конференції із освітньо-професійними програмами, що забезпечують підготовку фахівців з менеджменту; окреслив основні питання системного підходу до визначення шляхів підвищення якості підготовки менеджерів; підняв питання якості знань, вимог до менеджерів; а також зупинився на проблемах забезпечення якості у підготовці менеджерів в університеті. Також цікаві дискусії та виступи учасників конференції відбулися за напрямами: Що очікує український бізнес від нової влади. Перспективи розвитку України: державної служби, економіки, освіти Сучасна ділова культура і системний менеджмент – основа довіри, конкурентоспроможності і сталого розвитку. Новітні тенденції світових уявлень про досконалу організацію. Про заходи з поліпшення якості вищої освіти в Україні