Факультет економiки та управлiння

20-22 листопада 2019 року Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція 20 Листопада 2019р.

20-22 листопада з 9:00 20.11.19 р. по 21:00 22.11.19 р. відбулося обговорення тез доповідей интернет-конференці "Стратегія бізнесу: футурологічні виклики"

Активне обговорення тез доповідей  відбулося на сайті https://www.bsfucon.org/obgovorennya-tez-dopovid

Вдячні Вам за активну участь у підготовці тез доповідей та обговоренні досліджень у онлайн форматі.

Обговорення з учасниками конференції перспектив розвитку стратегічного менеджменту, в розрізі запропонованих тематичних напрямів, дозволило фахово підійти до моделювання перспективних змін філософії та методології стратегічного менеджменту, визначити яким має бути стратегічне мислення, освіта та компетентності стратегіста, простежити та спрогнозувати технологічні й ринкові тренди бізнес-середовища майбутнього, а також з’ясувати за якими критеріями чи ознаками слід визначати ефективність бізнес-стратегії підприємства у майбутньому.

Зазначимо, що до участі у конференції долучилися 137 учасників з України, Грузії, Сербії та Румунії, якими було підготовлено 91 тези доповідей в межах чотирьох секцій: 1)Бізнес-середовище майбутнього: технологічні та ринкові тренди – 32 тез; 2)Перспективні зміни філософії та методології стратегічного менеджменту – 12 тез; 3)Ефективні бізнес-стратегії майбутнього – 36 тез; 4)Футурологічне стратегічне мислення, освіта та компетентності стратегіста – 10 тез. 

У активному онлайн обговоренні досліджень учасників взяли участь 47 зареєстрованих на сайті осіб з України, Грузії, Румунії, Лівану та Сербії. Активними учасниками, які коментували тези доповідей, надано загалом 80 коментарів, а кількість переглядів усіх доповідей склала – 1254, що свідчить про високу цікавість до заходу.

Така активність учасників обговорення переконує нас у актуальності проблематики дослідження та нагальності запропонованих до обговорення питань. Впевнені, що зацікавленість дослідників у розвитку сучасних аспектів стратегічного  менеджменту дедалі ставатиме більшою. 

З щирими побажаннями плідних наукових здобутків та результатів у освітній і науковій царинах, та з повагою до Вас, Оргкомітет конференції «Стратегія бізнесу: футурологічні виклики»!