Факультет економiки та управлiння

Вітаємо переможців у Міжнародному конкурсі молодіжних бізнес-проєктів і стартапів17 Квітня 2021р.

14 квітня 2021 року в рамках IV International Scientific Congress «SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021» (м. Кривий Ріг, Україна)  відбувся Міжнародний конкурс молодіжних бізнес-проєктів і стартапів.

Мета конкурсу –розвиток і популяризація ідей підприємництва та стартапів у молодіжному середовищі, заохочення інноваційних і креативних ідей студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання та проектування, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність та життєздатність.

В конкурсі прийняли участь 3 команди КНЕУ, сформовані на базі студентів 4 курсу освітньо-професійної програми «Менеджмент бізнес-організацій», які вивчали вибіркову дисципліну «Організаційно-економічне проектування розвитку підприємства»  під керівництвом-менторством  д.е.н., проф., професора кафедри бізнес-економіки та підприємництва Лігоненко  Лариси Олександрівни:

  • бізнес-проєкт: «JourJoy (мобільний додаток для самостійних подорожей з тревел-квестами)» - Біленчук Анастасія; Гижко Яна; Наумович Юлія;
  • бізнес-проєкт «Шалость удалась (тематичне фентезі-кафе)»  - Анастасія Кобринська,  Синкевич Софія;  Кулибаба Софія;
  • бізнес-проєкт “TablePC” (дизайнерський комп’ютерний стіл) -  Рогожа Станислав, Стрижак Ярослав; Адаменко Вадим; Гавриленко Вікторія (із залученням аспіранта  кафедри бізнес-економіки та підприємництва Жарінова Сергія Сергійовича);

Конкурс молодіжних бізнес-проєктів і стартапів передбачає розробку і презентацію проєктів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning & E-pedagogy; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems. Конкурс проводять у двох напрямах: «Комерційний проєкт», «Проєкт у сфері соціального підприємництва». Конкурс передбачав:

  • 1 етап- підготовку бізнес-плану проєкту;
  • 2 етап- презентацію  учасниками своїх стартапів і бізнес-проєктів; відповіді на запитання експертів в режимі он-лайн конференції.

Усього до участі у 2 етапі конкурсу було допущено кращих 16 команд з різних країн та університетів.

За результатами експертизи підготовленого командами бізнес-плану проєкту та його презентації перед міжнародним журі 1 місце зайняла команда з бізнес-проєктом: «JourJoy» (Біленчук Анастасія; Гижко Яна; Наумович Юлія).Проєкт передбачає розробку мобільного додатку для подорожей по містам України з використанням тревел-квестів з метою організації дозвілля та мотивування користувачів подорожувати та розвивати суб’єкти малого бізнесу сфери креативних індустрій та сервісу. 

Бізнес-проєкт «Шаласть удалась»- Анастасія Кобринська,  Синкевич Софія,  Кулибаба Софія  відзначено в номінації «Самий креативний проєкт»;

Бізнес - проєкт “TablePC”-  Рогожа Станіслав, Стрижак Ярослав, Адаменко Вадим,  Гавриленко Вікторія - визначено як найкращий проєкт в сфері ІТ-технологій.

Запрошуємо на вибіркову дисципліну «Організаційно-економічне проектування розвитку підприємства» та тренінг курс «Бізнес-планування», де кожен студент зможе навчитися якісно розроблювати, презентувати та захищати свої бізнес-ідеї та проєкти, виявляти проблеми та вивчати потреби клієнтів; розроблювати дизайнерські рішення щодо створення інноваційних клієнтоорієнтованих продуктів, сервісів, бізнесів, а також формувати команди та знаходити інвесторів для їх фінансування та успішної реалізації.