Школа лідерів ефективного управління11 Лютого 2022р.

10 лютого 2022 року у рамках проєкту «Школа лідерів ефективного управління», запровадженого кафедрою менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету, відбулася форсайт-лабораторія «Сучасні тренди функціонування бізнес-організацій в контекстах викликів “нової нормальності”». Модератором цього заходу виступив завідувач кафедри менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доктор економічних наук, професор Михайло САГАЙДАК.

Дискусія, яка виникла, показала, що для багатьох сьогодні ще недостатньо зрозуміло, що є «новою нормальністю» та як функціонувати в мінливому середовищі. Особливо цікавим було почути відповіді на питання від професіонала своєї справи - чітко і просто про важливе і головне.

Також було презентовано результати колективної роботи в монографії «Трансформація менеджменту бізнес-організацій: сучасні тренди та виклики» і запропоновано продовжити дискусії з актуальних питань під час роботи конференції «Стратегічні імперативи сучасного менеджменту», присвяченої 30-чю кафедри менеджменту ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана», та круглого столу «Виклики менеджменту в умовах нової нормальності», запланованому у межах конференції.

Тож запрошуємо долучитися! (Більш детальна інформація про конференцію за покликанням: https://simm.kneu.edu.ua/)