ІІ Міжнародна студентська конференція «МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»20 Жовтня 2021р.

19 жовтня 2021 пройшла ІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція "Менеджмент: виклики та перспективи", що була організована кафедрою менеджменту.
Понад 70 учасників серед яких і студенти 2-3 курсів, аспіранти та молоді науковці з Грузії, Литви, Румунії, Португалії та України, представили свої важливі та актуальні дослідження.
Приємною і дуже цінною для молодих дослідників була присутність і абсолютна залученість професорсько-викладацького складу як приймаючої сторони, так і університетів-учасників.
Організаційний комітет щиро вдячний учасникам, гостям та колегам за підтримку і допомогу в організації і проведенні дійсно живої наукової події. Нам вдалося створити чудовий майданчик для плідної міжнародної дискусії - далі буде!

Із тезами виступів можна ознайомитись у Збірнику тез конференції "Менеджмент: виклики та перспективи"