Майстер-клас "Мистецтво публічних презентацій"05 Березня 2020р.

Уявіть собі ту хвилюючу мить, коли ви маєте розповісти про ваш проект десяткам, а то може й сотням людей. А може всього декільком, але від них залежить рішення, чи отримаєте ви величезні кошти на розвиток вашої ідеї. Очі глядачів привернуті до вас. Вони в очікуванні, чим ви здивуєте їх. Чи зможете ви чітко та ясно донести ваш меседж до аудиторії?

Аби допомогти студентам факультету економіки та управління КНЕУ здобути та розвити навички ефективних публічних виступів,  4 лютого 2020 року професор, доктор наук, директор школи «Самознавство» Світлана Бронікова зібрала слухачів на свій майстер-клас «Мистецтво публічного виступу».

«Ви можете добре продумати зміст, що за чим сказати, але головне – донести це до слухача, дати їм більше, аніж вони очікували.  Починайте зі вступу, який відразу має зачепити. Пам’ятайте: очі сприймають все: вашу зачіску, взуття, тембр голосу»… Лектор відразу запропонувала вимкнути телефони: «Якщо телефон далі від тебе, краще активізується мозок».

За кілька хвилин Світлана Бронікова зуміла долучити до комунікації всіх присутніх. Не лише сформувала команди, а й навчила, що треба зробити, щоб сусід відчув себе її «гравцем».

Кожна команда отримала практичне завдання: довести, що  менеджер медичної установи повинен мати:

а) медичну освіту;

б) моральні цінності;

в) лідерські здібності;

г) займатися волонтерською роботою.

За п’ять хвилин представники команд аргументували свою відповідь. Цікаво, що ведуча акцентувала увагу на позитивних рисах студентів, які виступали, умисно минаючи недоліки.

«Ви мусите бути правдивими і щирими, але знати як і коли це сказати, а коли – проявити коректність», - підсумувала Світлана Бронікова.

Лекцію підготовлено у співпраці з громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в майбутнє» (ЦІСМА). «Наша мета – шукати талановитих людей і за допомогою менеджерів втілювати їхні креативні ідеї», - наголосив керівник спілки Ігор Найда.

Директор видавництва ООО РедБіз Лабораторія Медичного бізнесу Олена Труш

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ КНЕУ Лариса Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ КНЕУ Анастасія Рогачова (фото)