20 квітня 2023 року відбулася гостьова лекція на тему «Agile інструменти управління проєктами: досвід DTEK Group»21 Квітня 2023р.

20 квітня 2023 року відбулася гостьова лекція на тему «Agile інструменти управління проєктами: досвід DTEK Group» в рамках
курсу «Гнучкі технології управління проєктами» магістерської програми «Менеджмент проєктів і консалтинг» кафедри менеджменту КНЕУ.
Лекцію провели CIO DTEK Group Дмитро Осика та Team Lead Agile DTEK Group Лев Кузьмін.
Під час своєї презентації спікери зосередили увагу присутніх на проблемах використання в великих компаніях Agile технологій,
класичного Scrum та на особливостях використання Reliable Scrum підходу, який поєднує технологію Scrum та теорію обмежень (ТОС).
Дякуємо компанії DTEK за співпрацю та чекаємо нових зустрічей з експертами проєктного управління!