21.03.2023 р. відбувся Ворк-шоп зі Світланою Карачун на тему: "Досвід застосування інструментів ощадливого виробництва під час релокації компанії"22 Березня 2023р.

Світлана Карачун - Lean, Kaizen, Six Sigma Expert; Сертифікований консультант CMC. Тренер, консультант, ментор, коуч, керівник проектів, а також експерт з підвищення ефективності. Практик та Leanmanagerз досвідом роботи в хімічній, меблевій, легкій промисловості, налагодженні сервісу.

Надзвичайно грунтовно та детально дискутували про логіку постійного покращення операційних процесів з використанням філософії LEAN або ощадливого виробництва. Як саме використання інструментів ощадливості може допомогти компаніям здійснити релокацію бізнесу швидко та якісно, як навчити людей новим інструментам та налагодити процеси їх спільної командної роботи, як "запустити" постійне покращення операційних процесів – це ті питання, які обговорювали протягом зустрічі. Експертність спікера, практичний досвід консультування та супроводу проєктів оптимізації операційних процесів в різних сферах бізнесу, дозволили зануритись учасникам заходу у тему та отримати надзвичайно цікаві та корисні рекомендації щодо управління компаніями. Вдячність за співпрацю, залученість та прагнення налагоджувати партнерську співпрацю!