16.03 відбувся Ворк-шоп на тему: "Адаптація бізнес-моделі: від стратегіі до архітектури бізнес-процесів"20 Березня 2023р.

16.03 відбувся Ворк-шоп з Оленою Кобилянською на тему: "Адаптація бізнес-моделі: від стратегіі до архітектури бізнес-процесів".

Зустріч була запланована в рамках проєкту «Практикум від професіоналів» кафедри менеджменту на магістерській програмі «Менеджмент проєктів і консалтинг» в рамках дисципліни «Організаційний дизайн та досконалість бізнесу» на платформі ZOOM.

Олена Кобилянська - засновниця консалтингової агенції Unicorn Solutions&Consulting. Професіонал з управління складними проектами в багатокультурному середовищі. Розвиток бізнесу, duediligence, менеджмент консалтинг. Працює більше 15 років в області управління змінами та організаційної ефективності бізнесу, з них більше 10 на керівних позиціях в PlatinumBank(заступник фінансового директора) та AstoundCommerce(віце-президент з управління міжнародними операціями), 5 років в менеджмент консалтингу.

МBA(Единбурзька бізнес-школа); Членкиня ACMPUkraine; Членкиня CMCUkraine; ISO20700:2017; менторка стартапів.

Майже непомітно промайнули 1,5 години плідної співпраці та активного обговорення надзвичайно складних питань щодо впровадження процесного управління  в компаніях. Шлях від бізнес-ідеї і стратегії компанії до KPIs бізнес-процесів вдалося здолати спільно в процесі дискусій та практичної роботи, обговорення результатів якої, дали можливість отримати магістрантам навички опису бізнес-процесів.

Щира вдячність, за професіоналізм та викладацьку майстерність!!! Легко, красиво та системно розповідати про  вибудовування архітектури бізнесу - завдання «з трьома зірочками»! Але все вдалося якнайкраще! Мікс теорії та практики з експертним супроводом дозволили нам дискутувати та покроково роізбратись у темі! Велика вдячність за співпрацю!!!