14.03 відбувся Ворк-шоп на тему: "Процесне управління: як впровадити у вітчизняних компаніях?"15 Березня 2023р.

14.03 відбувся Ворк-шоп з Олегом Шрамом на тему: "Процесне управління: як впровадити у вітчизняних компаніях?"
Зустріч проходила в рамках проєкту «Практикум від професіоналів» кафедри менеджменту на магістерській програмі «Менеджмент проєктів і консалтинг» в рамках дисципліни «Організаційний дизайн та досконалість бізнесу».

Заглибленість у питання процессного управління та дискусія щодо можливостей та шляхів впровадження процессного мислення в українському бізнесі - викликали неабияке зацікавлення аудиторії. Магістранти та викладачі кафедри, які долучились до заходу, були щиро  вдячні пану Олегу за глибоке висвітлення питань опису та моделювання бізнес-процесів, складнощів та переваг такої роботи, її доцільності та значимості в реаліях сучасної епохи.

Як досвідчений науковець та практик управління бізнес-процесами компаній та їх трансформацією, кандидат економічних наук, фінансист та Fintech підприємець, директор та Co-owner IT компанії SynergyOne, а також Партнер міжнародної компанії з управління активами Blackshield Capital, пан Олег зміг чітко та лаконічно розкрити методичні та прикладні питання управління бізнес-процесами, розглянути та проаналізувати спільно з аудиторією низку успішних та провальних кейсів українських компаній щодо впровадження процесного управління.

Щиро вдячні за співпрацю! Сподіваємось на її поглиблення та отримання спільних профітів від такої цінної партнерської співпраці!