12 квітня 2022 р. відбулась відкрита онлайн-лекція з дисципліни «Менеджмент» для здобувачів 3-го курсу ОПП «Менеджмент бізнес-організацій» на тему: «ЛІДЕРСТВО У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ: як теорія і практика лідерства зустрілися на полях війни в Україні03 Травня 2022р.

Спікер: Сергій Ноздрачов, професор з менеджменту та управління талантами Києво-Могилянської Бізнес школи, сертифікований експерт Gallup з розвитку талантів та сильних сторін. Партнер компанії «Oxford Leadership Consulting», UK. Підприємець з 25-річним досвідом,  в тому числі на ринках Великобританії, Китаї, Чехії. Найбільш відомий проект: Компанія "Еко-фільтр" (ТМ "Фільтри для води "Бар'єр"). З 2011 по 2014 роки керував компанією "China Distribution Bridge" (дистрибуція фільтрів для води в КНР в Шанхаї).

Під час зустрічі Сергій окреслив три найбільш актуальні задачі для лідерів в теперішній час –  децентралізувати лідерство, зменшувати невизначеність, генерувати надію – і дискутував з учасниками, поступово розкриваючи змістовне наповнення кожної з них. Зі слів учасників спілкування було невимушеним і комфортним, що сприяло відкритому діалогу і високій залученості.

Викладач курсу та модератор заходу:  доц. Щербина О.В.