Наукова співпраця викладачів зі студентами09 Листопада 2022р.

У руслі поєднання досліджень та навчання викладачі кафедри менеджменту успішно керують науковими пошуками студентів. Результати цих пошуків представляються у доповідях на міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, покладаються в основу підготовки конкурсних робіт, публікуються у наукових журналах і збірниках.

Так, у жовтні 2022 року у збірнику наукових праць «Економічний аналіз» (том 32, № 3; URL: https://www.econa.org.ua/index.php/econa/issue/view/81; фахове наукове видання категорії «Б») опубліковано статтю «Управління брендом виноробного підприємства в умовах воєнного стану» здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Менеджмент бізнес-організацій» Наталі Остапенко, підготовлену спільно з професоркою кафедри менеджменту, докторкою економічних наук Тетяною Омельяненко.

У статті розглянуто як загальну проблематику бренд-менеджменту, так і запропоновано оригінальний підхід до збереження бренду виноробного підприємства, сировинна база та виробничі потужності якого перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території.