14 жовтня 2022 року аспіранта кафедри менеджменту Козловського Дмитра Олександровича було нагороджено почесною відзнакою за сприяння воєнній розвідці України.09 Листопада 2022р.

Наші аспіранти встигають на всіх фронтах.

Аспірант кафедри менеджменту Козловський Дмитро Олександрович встигає не тільки вчитись в аспірантурі та працювати, але й активно займатись волонтерською діяльністю в умовах воєнного стану в Україні.
14 жовтня 2022 року Козловського Дмитра Олександровича було нагороджено почесною відзнакою за сприяння воєнній розвідці України.
Козловський Дмитро Олександрович є активним членом волонтерсього руху групи компаній, яка на сьогодні забезпечила ЗСУ більш ніж 100 автівками для потреб на передовій! Тільки за останні 2 тижні Дмитро разом із друзями волонтерами допомогли ЗСУ 12 автівками.
Кафедра менеджменту пишається своїми аспірантами, особливо такими, які встигають все робити на найвищому рівні і на науковій ниві, і на фронті в умовах воєнного стану в країні. Разом до перемоги із справжніми чоловіками!