5 грудня 2023 р. відбулася відкрита англомовна лекція Prof. Peter A. Bheda, Professor at the School of Hospitality Administration (Boston University)22 Січня 2024р.

Англомовна лекція, організована для студентів бакалаврату(ОП «Економіка підприємства», «Менеджмент бізнес-організацій», «Підприємництво і бізнес-технології»), магістратури(ОП «Бізнес-економіка», "Менеджмент проєктів і консалтинг", «Менеджмент бізнес-організацій») та аспірантури.

Спікер – Prof. Peter A. Bheda, Professor at the School of Hospitality Administration (Boston University), adjunct professor Feliciano School of Business at Montclair State University’s College of Business, Masterclass Instructor at Florida International University and frequent MBA Crash Course Instructor at HEC Paris, France, Lecturer in Harvard University; Chairman & CEO of Frontera Hotel Group.

Тема лекції – «Contemporary business development: organization, management, leadership».

Унікальний досвід професора в сферах лідерства, маркетингу, стилів управління, організаційної поведінки, філантропії, підприємництва та світу гостинності став корисним та цікавим для учасників заходу. Продуктивні ідеї та живі дискусії навколо питань розвитку сучасного бізнесу в контексті глобальних викликів і ролі лідерства в цьому процесі стали «червоною ниткою» двогодинної цікавої зустрічі!

Висловлюємо подяку професору Пітеру А. Беді за насичену лекцію та сильний досвід, а також професору кафедри менеджменту Валерії Костинець за організацію заходу!