Новий навчальний рік розпочато: засідання кафедри менеджменту30 Серпня 2021р.

Новий навчальний рік розпочато: колектив кафедри менеджменту взяв новий старт на поточний рік!

27 серпня 2021 року відбулося перше, у цьому навчальному році, засідання кафедри менеджменту в офлайн форматі.

Серед основних питань, які було розглянуто: підготовка кафедри до нового навчального року та обрання за конкурсом на заміщення вакантних місць з 01.09.2021.

Завідувач кафедри професор Сагайдак М.П. привітав усіх з початком нового навчального року, висловив щиру вдячність за спільну злагоджену роботу у попередньому році та повідомив про пріоритети розвитку кафедри на найближчі 3 роки.

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи Соболєва Т.О. наголосила на необхідності активізації наукових доробків викладачів кафедри, посиленню наукової склдаової навчального процесу та інформувала про заплановані наукові заходи протягом року.

Серед претендентів на посади професора та доцентів кафедри було заслухано та ухвалено звіти Демяненко С.І., Голіонко Н.Г., Щербини О.В., Осокіної А.В. За процедурою таємного голосування більшістю голосів членів кафедри, було рекомендовано подовжити контракт із зазначеними викладачами.

У дружній атмосфері взаємної підтримки та розвитку, з новими ідеями та планами щодо їх впровадження стартуємо разом! Наснаги, колеги!