22.11. 2023 в рамках "Практикуму від професіоналів" кафедри менеджменту відбувся майстер-клас "Експорт як шлях постійних змін".23 Листопада 2023р.

Спікером заходу виступила наша партнерка Вікторія Кравченко - співвласниця в IPSM аутсорсинг і консалтинг в закупівлях і ланцюгу постачання.

Консультантка з експорту,  сертифікована тренерка з міжкультурних комунікацій (Німеччина), має диплом Chartered Institute of Marketing, Великобританія

Авторка дослідження "Як українці інтегруються в міжнародне ділове середовище" - 2017

Співавтор книги "Експорт: Крок за кроком", 2016: розділи про маркетинг та персонал.

В фокусі розмовиз магістрами програми «Менеджмент проєктів і консалтинг» були такі питання:

які зміни відбуваються в компанії, яка відкриває експортний напрямок?

як компанії приймають рішення починати експорт?

як  знаходити важелі впливу (leverage), щоб експортні зміни стали невідворотними?

Жвава дискусія та обговорення питань організації логістичних потоків, ускладних військовими діями, принципів та підходів до організації стійких процесів логістики тривала протягом усього заходу.