23 лютого 2023 року відбувся Майстер-клас «Застосування інструментів гнучкого управління проєктами: погляд менеджмент-консультанта»06 Березня 2023р.

23 лютого 2023 року на курсі «Гнучкі технології управління проєктами» студенти магістерської програми «Менеджмент проєктів і консалтинг» кафедри менеджменту КНЕУ мали чудову можливість познайомитися з експертами у сфері проєктного менеджменту і консалтингу.
Олена Беца і Олексій Світличний - засновники консалтингової агенції «Стратегічний діалог», консультанти з організаційного розвитку, що мають міжнародну сертифікацію Scrum Master, багаторічний досвід у розвитку команд, громад та бізнес-організацій, на майстер-класі показали можливості застосування різних інструментів проєктного менеджменту в умовах невизначеності.
Було цінним почути від експертів, що обов’язковою умовою успішної реалізації проєктів за допомогою SCRUM технологій є зміна організаційної культури компанії відповідно до цінностей і принципів гнучкого управління, які визначені Agile-маніфестом.
Ґрунтуючись на багаторічному досвіді реалізації проєктів, Олексій та Олена ділилися своїми авторським баченням передумов, обмежень та можливостей застосування методів Agile менеджменту, їм вдалося показати відмінність методів управлінського впливу, зон відповідальності і повноважень проєктного менеджера і SCRUM майстра, ролі процедур та інструкцій, командних принципів роботи.
Для студентів, які прагнуть набути професійних знань і вмінь у сфері управління проєктами, зустріч з професіоналами дозволяє побачити потенціал Agile технологій, їх можливості і слабкі місця, зрозуміти важливість балансу між інтересами і можливостями людей у проєктах, готовності до змін, прагненням до результативної співпраці з клієнтами.
Олені та Олексію вдалося яскраво та метафорично показати як гнучкість підходів допомагає дійти до мети, що команда - це серце проєкту, а спринт – це рух для пошуку щастя клієнта!