Візит професора Людмили Батенко, гаранта програми МВА, у Стокгольмську школу економіки (SSE)07 Грудня 2023р.

У листопаді поточного року в рамках проєкту Варшавської школи економіки (SGH) CIVICA for Ukraine відбувся візит проф. Батенко Л.П., гаранта програми МВА, у Стокгольмську школу економіки (SSE)  з метою вивчення  кращих практик в управлінні університетом.

Насичена програма включала плідні зустрічі, презентації,  дискусії з широкого кругу питань з вищим керівництвом та адміністративним персоналом SSE.  Вони були присвячені менеджменту бакалаврських і магістерських програм, Executive MBA,  корпоративних та відкритих програм;  реалізації стратегії інтернаціоналізації, інструментам забезпечення якості освітніх послуг, їх акредитації та рейтингуванню, взаємодії  з випускниками та корпоративними партнерами, діяльності бізнес-лабораторії та асоціації студентів SSEтощо.

Шведські колеги щедро ділились своїми підходами, досвідом, порадами щодо шляхів забезпечення конкурентоспроможності університету на глобальному ринку освітніх послуг. Велика вдячність @CEU, @SGH Szkola Glowna Handlowa / Warsaw School of Economics, @SGH International, @NAWA, @CIVICA #CIVICA4Ukraine, @SSE, @Iryna Degtyarova, @Kazune Funato за безцінний досвід та нові інсайти, що слугують знаковими орієнтирами для подальшого розвитку нашого університету.