Вітаємо Щербу Владислава Миколайовича!23 Квітня 2014р.

Вітаємо студента  5 курсу Щербу Владислава Миколайовича, який зайняв ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Економіка підприємства». (м. Полтава).  Інструктор  професор Кукоба В.П.

10 квітня 2014 року відбулося закриття другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства». (м. Полтава).
Виконання конкурсних завдань олімпіади розпочалося 9 квітня 2014 року та тривало протягом чотирьох годин. Конкурсні завдання передбачали наявність теоретичних та практичних знань з нормативних дисциплін спеціальності «Економіка підприємства»: проектний аналіз, планування і контроль на підприємстві, економіка підприємства, економіка праці та соціально-трудові відносини, потенціал і розвиток підприємства, економіка і організація інноваційної діяльності, організація виробництва, стратегія підприємства, управління витратами.