Щорічна наукова студентська конференція «СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНИ У ХХІ СТОЛІТТІ»05 Лютого 2015р.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
у квітні 2015 року

у межах роботи щорічної наукової студентської конференції  «СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНИ У ХХІ СТОЛІТТІ»
з метою широкого обговорення результатів студентських досліджень кафедра економіки підприємств організує розміщення на сайті університету доповідей студентів  за секціями:

Секція 1. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВ  (2-3 курс)
Науковий керівник секції - Швиданенко Г.О.
зав. кафедри економіки підприємств, професор

Секція 2. ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ (2-3 курс)
Науковий керівник секції - Шергіна Л.А., доцент кафедри економіки підприємств

Секція 3. СУЧАСНІ МЕТОДИ І МОДЕЛІ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (4-5 курс)
Науковий керівник секції – Норіцина Н.І. доцент кафедри економіки підприємств

Секція 4. ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ ВАРТІСНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ (4-5 курс)
Науковий керівник секції – Рєпіна І.М., заст. зав. кафедри економіки підприємств з наукової роботи, професор

Для активізації участі студентів у проведенні даного заходу передбачене заохочення у вигляді додаткових 5 балів (10 балів ПМК) за дисциплінами що вивчаються, якщо вони поглиблюють теоретичні знання предмету.

Реєстрація на конференцію до 23 лютого 2015 року за формою:

Секція №_____________________________________________________________

ПІБ

курс

спеціальність,
факультет

група

назва доповіді

Контакти (моб. Тел., E-mail

на електронну адресу:
kep@kneu.edu.ua

Більш детально про умови участі в інформаційному листі.