9 вересня 2019 року відбулася відкрита лекція з дисципліни «Інноваційний розвиток підприємства»12 Вересня 2019р.

9 вересня 2019 року відбулася відкрита лекція з дисципліни «Інноваційний розвиток підприємства» для студентів 5-го курсу магістратури ОПП "Економіка підприємства". Лектор – доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва – ЧУХРАЄВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
Тема лекції – «Сучасні організаційні форми інноваційної діяльності».
Дисципліна «Інноваційний розвиток підприємства» дає необхідну сукупність теоретичних і практичних знань про новітні підходи до управління інноваційним розвитком економічних систем, забезпечення результативності формування і використання інноваційного потенціалу підприємств та ефективності інвестування в інновації.
Даний курс розвиває - здатність до інноваційної діяльності та обґрунтування управлінських рішень щодо ефективного розвитку підприємств.
При підготовці презентації лектором відчувається високий рівень володіння сучасним інструментарієм подачі матеріалу, що відповідає духу інновацій. Вдало підібраний вітчизняний і зарубіжний медійний матеріал повністю висвітлював тематику лекції та останні тенденції інноваційного розвитку як в Україні так і в світі загалом. Власний викладацький стиль, ефектна презентація, яка насичена мультимедійними засобами та яскравими прикладами світових і вітчизняних практик, зворотний зв'язок від студентів при невимушеному обговоренні окремих питань - все це сприяло проходженню лекції в динамічній обстановці і оволодінню увагою аудиторії.
Вражає не стандартний та креативний підхід викладача при підготовці і проведенні даної лекції, в підтвердження чого надійшли позитивні відгуки як від студентів, так і від присутніх викладачів кафедри.