2 вересня 2019 року відбулось засідання кафедри бізнес-економіки та підприємництва та збори трудового колективу09 Вересня 2019р.

2 вересня 2019 року відбулось засідання кафедри бізнес-економіки та підприємництва у новому складі після реорганізації та збори трудового колективу кафедри.

Почалось засідання із вступного слова декана факультету економіки та управління – Вострякова Олександра Володимировича, який представив кафедрі нового виконуючого обв’язки завідуючого кафедри – професора Рєпіну Інну Миколаївну.

Засідання кафедри БЕтаП відбувалось відповідно порядку денному:

1. Про готовність кафедри БЕтаП до 2019/2020 навчального року та пріоритетні напрямки її роботи.

2. Про затвердження плану роботи кафедри БЕтаП на 2019/2020 навчальні роки.

3. Про організаційну структуру кафедри БЕтаП згідно “Положення про кафедру БЕтаП” затвердженого 29/08/2019 р.

4. Обговорення концептуального бачення змісту та особливостей підготовки кваліфікаційної випускної (дипломної) роботи на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

5. Про створення робочої групи з розробки іміджевої та комунікаційної політики кафедри БЕтаП

6. Про відбір делегатів на конференції трудового колективу факультету економіки та управління.

7. Різне.

Отже кафедра плідно розпочала свою роботу та показала 100% готовність до нового навчального року.