Викладачі кафедри бізнес-економіки та підприємництва 19 листопада взяли участь у засіданні Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України18 Листопада 2019р.

Викладачі кафедри бізнес-економіки та підприємництва 19 листопада взяли участь у засіданні Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. На засіданні заслухали та обговорили доповідь президента Спілки Єханурова Ю.І. "Про поточну економічну ситуацію в Україні та завдання Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України по покращенню підприємницького середовища, захисту прав та інтересів підприємців". Дискусійним стало обговорення питання щодо посилення стимулів суб'єктів малого та середнього підприємництва щодо інвестиційно-інноваційної активності та питання розвитку молодіжного підприємництва, створенню дієвої системи підготовки кадрів для підприємництва, орієнтації випускників закладів освіти на роботу в сфері малого і середнього підприємництва.