5-7 листопада 2017 року колектив кафедри бізнес-економіки та підприємництва відвідав IV Міжнародний форум "Innovation Market"07 Листопада 2019р.

Кафедра бізнес-економіки та підприємництва, відвідавши IV Міжнародний форум "Innovation Market", стала свідком визначної події для України - підписання Меморандуму між Південною Кореєю та Україною про проект зі створення інфраструктури для електромобілів! Хоча дискусійна панель "Джерела фінансування інноваційних проектів", на якій обговорювалася тема якості взаємодії держави і бізнесу була не однозначною в оцінках експертів, яким пропонувалося оцінити таку взаємодію за 5-бальною шкалою, проте дана подія (підписання Меморандуму) змушує оптимістично дивитися на розвиток української економіки .
Іншою знаменною подією на цьому Маркеті для ФЕіУ, і зокрема для кафедри бізнес-економіки і підприємництва, стала успішна презентація власного start-up "Cupcorn" нашого студента Пузько Сергія & Со, який за кілька днів привернув до свого проекту чимало потенційних споживачів і встиг укласти кілька вигідних контрактів! Пишаємося нашими студентами, які прославляють нашу кафедру і КНЕУ як бренд і продовжуємо інноваційно-рухатися вперед!

Цікаво і змістовно на Innovation Market пройшов науково-практичний семінар "Трансфер технологій: економіко-правове забезпечення". Обговорювалися особливості бухгалтерського обліку та оподаткування договорів з трансферу технологій, а також юридичні проблеми трансферу в оборонній сфері; почули досвід просування українських інновацій за кордоном від Презедента Екологічної палати України. Питання інтелектуальної власності, їх оцінка та принципи ціноутворення, все це і багато іншого - ще один + (бонус) в нашу "скарбничку"! #cupcornua