2 жовтня 2020 року відбулась екскурсія викладачів та студентів кафедри на компанію «БІОФАРМА»03 Жовтня 2020р.

«БІОФАРМА» -  це перше фармацевтичне виробництво, побудоване в країні «з нуля» за останні 100 років. Це найбільша за всю історію незалежної України іноземна інвестиція в фармацевтичну галузь.

Місія підприємства - донести біофармацевтичні, інноваційні, вітчизняні розробки провідному спеціалісту з охорони здоров'я і, відповідно, кожному пацієнтові, відкриваючи нові перспективи лікування важких захворювань. Можна сказати, що це новий етап у розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі за рівнем технологій, умов праці та екологічним стандартам.

Колектив кафедри бізнес-економіки та підприємництва щиро дякує Голові Наглядової ради компанії «БІОФАРМА»  Костянтину Єфименко, за надану можливість відвідати новітній біофармацевтичний науково-виробничий комплекс (НВК) «Біофарма» мотивованим освітянам, які прагнуть завжди бути в тренді розвитку науки та інновацій та студентам  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.