9-14 жовтня 2019 року відбулася Міжнародна конференція «Стратегії підприємницької діяльності в інтересах сталого розвитку малого і середнього інноваційного підприємництва», м. Рига15 Жовтня 2019р.

9-14 жовтня 2019 року,Балтійська Міжнародна Академія (Латвія), Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана провели Міжнародну конференцію для викладачів і вчених «Стратегії підприємницької діяльності в інтересах сталого розвитку малого і середнього інноваційного підприємництва».

Робота в секціях була організована за наступними напрямками (темами):

- ведення бізнесу в країнах ЄС;

- підприємницьке право, врегулювання та розгляд спорів;

- проблеми становлення Четвертої промислової революції (Industry 4.0); - проблеми регулювання цифрової економіки;

- інвестиційне законодавство Латвії;

- інвестиційні послуги, інвестування в Латвії та ЄС;

- створення умов для іноземних інвесторів.

Дякуємо колегам за участь та плідну співпрацю!