14 листопада 2018 року була проведена лекція «Рейдерство: виклики, які стоять перед Україною»14 Листопада 2018р.

14 листопада 2018 року виконавчим директором Антирейдерського Союзу підприємців України Семидідьком Андрієм Андрійовичем була проведена лекція «Рейдерство: виклики, які стоять перед Україною»по дисципліні «Підприємництво та бізнес-культура» та «Підприємництво» для студентів 2 курсу факультету економіки та управління ( спеціальності «Економіка підприємства», «Публічне управління та адміністрування».

Лекція була цікавою та змістовною і проведена на високому рівні, доступно і зрозуміло. Основні питання , що розглядались на лекції, стосувались сучасних трендів , які відбуваються в Україні. Лекція була проведена з елементами розгляду ключових прикладних питань на конкретних прикладах боротьби з рейдерством. Студенти позитивно сприйняли лекцію та обговорення вражень від проведеної лекції доводить, що подібні заходи мають перетворитися надобру традицію обміну досвідом та підвищення практичної наповненості лекційного матеріалу.