22 жовтня 2018 року відбулась зустріч студентів 5-го курсу з представником Національної академії наук України, присвячена 100-річчю НАН України02 Листопада 2018р.

22 жовтня 2018 року в рамках викладання дисципліни “Методологія наукових досліджень” відбулась зустріч студентів 5-го курсу спеціальностей 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” ( викладач – проф. Рєпіна І.М.) та 051 “Економіка підприємства” (викладач – доц. Кузьменко О.М.) з представником Національної Академії Наук України - д.е.н., професором, завідуючою відділом проблем міжрегіонального співробітництва Інституту економіко-правових досліджень НАН України - Заблодською І.В.

В рамках зустрічі Інна Володимирівна розповіла історію становлення Національної академії наук України, акцентувала увагу на участь Національної академії наук України у розвитку української науки, визначила перспективні напрямки наукових досліджень. Зустріч проходила в динамічному інтерактивному форматі, та викликала зацікавленість у всіх присутніх.

Дякуємо проф. Заблоської І.В. за цікаву зустріч!